Послуги

Обшивка легкових автомобілів
Переобладнання мікроавтобусів
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Довіртеся GT-Аuto і отримаєте відмінний результат

Якщо ви надумали удосконалити, чи змінити конфігурацію вашого автомобіля наприклад вантажний фургон у комфортний пасажирський то довірте цю відповідальну місію компанії GT-Auto. Наша компанія славиться і фахівцями в цій сфері(багато наших спеціалістів зараз працюють у Європі та інших країнах СНД), і власними технологіями по переобладнанню транспортних засобів, .
Компанія GT-Auto є однією з перших в Україні(26 років на ринку), та лідером з якості послуг у західній частині України .

GT-Auto – завжди на висоті!

Наша фірма надає послуги з переобладнання мікроавтобусів, тобто по всебічної модернізації та модифікації «бусів», перетворюючи їх в вантажопасажирські або пасажирські зразки . Наші майстри-справжня команда досвідчених професіоналів високого рівня яка займається перетяжкою салону , та всіма супутніми роботами.

Персонал компанії давно займається як переобладнанням мікроавтобусів, так і обшивкою салону легкових автомобілів, в тому числі представницького класу.

Тому нам можна довірити роботи будь-якої складності.

Оцініть наші переваги

Переобладнання авто в комплексі і «під ключ» займає час відповідно до складності та обсягів замовлення(на дотримання технології і забезпечення якості обслуговування потрібні певні терміни). Нарешті, адміністрація GT-Аuto забезпечує виконані роботи гарантією протягом календарного року.
Не можна не відзначити і те, що вартість обслуговування тут не найнижча на Буковині проте якість робіт значно вища ніж у конкурентів. Пам’ятайте, що наша команда:
по-перше, підбере вам оптимальний варіант згідно з наявним бюджетом;
по-друге, врахує всі ваші побажання.
Крім іншого, послуги переобладнання включають вставку скла, монтаж та налагодження мультимедіа, і багато-багато іншого. Також передбачена допомога в оформленні документів на переобладнання, так як всі заходи з зміни конфігурації авто повинні бути узаконеними, в іншому випадку без проблем з поліцією не обійтися . Щоб уникнути непорозумінь заявку на оформлення відповідних документів слід подавати менеджеру до початку робіт. Крім того, бажаючих чекає необхідна юридична консультація, де вони дізнаються про процедуру переоформлення та власне про необхідний пакет документів.

Наші фірмові особливості

Для тюнінгу використовуються лише найбільш якісні матеріали (автомобільна тканина, алькантара, велюр, шкіра, шкірозамінник).
Оббивна тканина склеюється по особливій технології. В результаті забезпечується хороша міцність з’єднання.
За вашим бажанням ми охоче забезпечимо салон автомобіля:

  • Автономним опаленням;
  • Акустичною системою;
  • Кондиціонерною установкою;
  • Міні-баром з холодильником;
  • Підігрівом крісел;
  • Телевізором;
  • Поліпшеним освітленням;
  • GPS-навігатором і відеореєстратором;
  • Дверми з електроприводом
  • Та багато чим іншим)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
X
Укажите Ваш номер телефона и нажмите отправить и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Укажите, пожалуйста, номер телефона.
Спасибо за обращение, в ближайшее время с Вами свяжеться менеджер.
+38(999) 999-99-99