Послуги

Обшивка легкових автомобілів
Переобладнання мікроавтобусів
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Довіртеся GT-auto і отримаєте відмінний результат

Переобладнання машин сьогодні в тренді

Якщо ви надумали удосконалити власний транспортний засіб, осучаснити його, скажімо, перетворивши вантажний фургон в функціональну вантажопасажирську версію, довірте цю відповідальну місію в Чернівцях компанії GT-Auto. Наша компанія славиться і фахівцями в цій сфері, і традиціями по переобладнанню транспортних засобів, що йдуть своїм корінням в радянський період.

Без удаваної скромності, GT-auto вважається лідером тюнінгового ринку на південному заході України.

GT-auto – завжди на висоті!

Наша фірма надає послуги з переобладнання мікроавтобусів, тобто по всебічної модернізації та модифікації вантажних «бусів», перетворюючи їх в вантажопасажирські або пасажирські зразки (мінівени). Наші майстри на професійному рівні займаються перетяжкою салону декоративним матеріалом, зменшенням або збільшенням кількості посадочних місць, врізають вікна, оснащують транспорт кондиціонером, опаленням, оптикою, забезпечують різного роду ізоляцію, обладнають сигналізацію і ін.

Персонал компанії давно займається як переробкою бусів, так і переобладнанням «легковиків», в тому числі представницького класу. Найбільш користуються попитом послуги по обшивці легкових автомобілів.

Оцініть наші переваги

Переобладнання авто в комплексі і «під ключ» займає не більше тижня (на дотримання технології і забезпечення якості обслуговування потрібні певні терміни). Нарешті, адміністрація GT-auto забезпечує виконані роботи гарантією протягом календарного року.

Не можна не відзначити і те, що вартість обслуговування тут найнижча на Буковині. Пам’ятайте, що наша команда,

по-перше, з готовністю підбере вам оптимальний варіант згідно з наявним бюджету;

по-друге, врахує всі ваші побажання.

Крім іншого, послуги переобладнання включають вставку стекол, монтаж та налагодження годин, мультимедіа та багато-багато іншого. Також передбачена допомога в оформленні документів на переобладнання, так як всі заходи з перебудови повинні бути узаконені, в іншому випадку проблем з поліцією не оберешся. Щоб уникнути непорозумінь заявку на оформлення відповідних документів слід подавати до початку робіт. Крім того, бажаючих чекає необхідна юридична консультація, де вони дізнаються про процедуру переоформлення та власне про пакет документів.

Наші фірмові фішки

Для салонного тюнінгу використовуються лише офіційно апробовані матеріали (автомобільна тканина, алькантара, велюр, шкіра, шкірозамінник).

Оббивна тканина і обшивається поверхню змащуються екологічно нешкідливим клеєм. І тільки після остаточного випаровування розчинника проводиться склеювання за допомогою сильного здавлювання. В результаті забезпечується хороша міцність з’єднання.

За бажанням замовника ми охоче забезпечимо салон вашого автомобіля:

  • автономним опаленням;
  • акустичною системою;
  • кондиционерной установкой;
  • міні-баром з холодильником;
  • підігрівом крісел;
  • телевізором;
  • поліпшеним освітленням;
  • GPS-навігатором і відеореєстратором.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
X
Укажите Ваш номер телефона и нажмите отправить и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Укажите, пожалуйста, номер телефона.
Спасибо за обращение, в ближайшее время с Вами свяжеться менеджер.
+38(999) 999-99-99